Ziua 1 Ziua 2

opening
Moment de deschidere
09:00 Prezentare concurs, organizatori, juriu


section_modern_dance
Dans modern
09:10 Deschiderea secțiunii
001
Umbreluțele
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
mini duo/trio/quartet
002
Little Princes
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan, Florentina Ilie
mini grup
003
Frozen
Club Proritmic
Nemteanu Cristina
mini grup
004
Trupa Little Fresh Kids
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
mini grup
005
Wild Dance
Clubul Sportiv Davidans
Elena Oprea, Valentina Oprea
mini formaţie
006
Ruslana
Instinct Dance
Lazar Alice Constantina
children solo
007
Jokers
Pinky Dance Studio
Dumitrascu Sorina Mihaela
children duo/trio/quartet
008
Color Dance
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan, Florentina Ilie
children grup
009
Munky-funky
Clubul Copiilor Sector 2 /trupa Ritmik
Borcea Alexandra
children grup
010
Dolls
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
children grup
011
Hey Hey
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children grup
012
J.lo Dance
Instinct Dance
Lazar Alice Constantina
children grup
013
Trupa Mini Fresh Kids
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
children grup
014
Bucuria
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
children grup
015
Disco
Scoala De Dans Vogue
Ciobanu Irina
children formaţie
016
Poienița Veselă
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
children formaţie
017
J.lo Dance
Instinct Dance
Lazar Alice Constantina
junior solo
018
Trupa Vibe
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
junior duo/trio/quartet
019
Vegas Girls
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan, Florentina Ilie
junior grup
020
Step By Step 2
Centrul Cultural Valenii De Munte
Lisita Eliza Alexandra
junior grup
021
Candyman
Scoala De Dans Lotus Dance
Vichy Coman
junior grup
022
Fresh Kids
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
junior grup
023
Salute
Clubul Copiilor 2-ritm Dance
Borcea Alexandra
junior formaţie
024
Pink
Pinky Dance Studio
Dumitrascu Sorina Mihaela
junior grup
181
The Mask
Odette School
Popescu Daniela Carmen
children solo


section_jazz_dance
Jazz dance
10:20 Deschiderea secțiunii
025
Vogue
Independent
Popescu Daniela Carmen
mini solo
026
I Am Almost There
Ballet Studio Adriana
Ryanna Gornescu
mini solo
027
I Am Happy
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
028
Miss Detective
Scoala De Dans Catharsis
Mihaela Zamfirescu
mini solo
029
Pisicile Aristrocrate
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini grup
030
All That Jazz
Odette School
Daniela Carmen Popescu
children solo
031
Pussycats
Swift Dance
Paula Stoia
children grup
032
Fantezia
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
children grup
033
Charleston By Trupa Shining Stars
Scoala De Dans Lotus Dance
Vichy Coman
children grup
034
Nowdays
Odette School
Daniela Carmen Popescu
children solo
035
Coppa Dance
Dumitru Ana Cristina
Morogan Victorita
junior solo
036
Can't Be Taimed
Balet Academic Svetlana
Svetlana Zotina
junior solo


section_lyrical_dance
Dans liric
11:00 Deschiderea secțiunii
037
Innocence
Ballet Studio Adriana
Ryanna Gornescu
mini solo
038
Monochrome
Scoala De Dans Catharsis
Mihaela Zamfirescu
mini solo
039
Sweet Heart
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Denisa Eustasius
mini solo
040
S'il Suffisait D'amair
Dance Planet
Oana Ionita
mini solo
041
Autumn Day
Ballet School Soleil
Camelia & Stefan Soare
mini solo
042
My Dream
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
043
Delicate
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Denisa Eustasius
mini solo
044
Butterflies
Swift Dance
Paula Stoia
mini duo/trio/quartet
045
Gift Of A Friend
Rainbow By Avenor College
Simona Haiducu
mini duo/trio/quartet
046
Love Yourself
Odette School
Popescu Daniela Carmen
children solo
047
Let Her Go
Rainbow By Avenor College
Simona Haiducu
children solo
048
Hurt
Asociatiacultural Artistica Voces Galati
Lucica Elenavrabie
children solo
049
Caruso
Alessia Chirila
Beatrice Uscatu
children solo
050
Sister's Love
Rainbow By Avenor College
Simona Haiducu
children duo/trio/quartet
051
Memory
Swift Dance
Paula Stoia
children duo/trio/quartet
052
Dansul Umbrelutelor
Instinct Dance
Lazar Alice Constantina
children formaţie
053
A Thousand Years
Rainbow By Avenor College
Simona Haiducu
children grup
054
Je Vole
Dumitru Elena
Simona Paraschivu
junior solo
055
Mercy
Cna Regina Maria Constanta
Roxana Xenis Oprea
junior solo
056
My Heart
Trupa Sobis
Camelia Dinu
junior solo
057
My Soul Remains A Legend
Alice Safta
Alice Safta
junior solo
058
A Thousand Years
Rainbow By Avenor College
Simona Haiducu
junior solo
059
Talking To My Heart
Cna Regina Maria Constanta
Delia Boeru
junior solo
060
Melancholy
Catharsis
Mihaela Zamfirescu
junior solo
061
Amintiri
La Sylphide Ballet School
Cristina Marinescu
junior solo
062
The Univers Was Created For The Our Weaknesses
Alice Safta
Alice Safta
junior duo/trio/quartet
063
About Angels
Individual
Paraschiv Simona
junior solo
064
Angel
Stefania Oltean
Stefania Oltean
senior solo
065
Our Escape Heaven
Alice Safta
Alice Safta
junior grup
067
See Through Me
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
senior duo/trio/quartet
068
Let Me Love You: Dream, Soul, Silently!
Alice Safta
Alice Safta
junior duo/trio/quartet


premieres
Premiere
12:40 Dans modern, jazz dance & dans liric


breaktime
Pauză
13:10


section_character_dance
Dans de caracter
13:20 Deschiderea secțiunii
069
Dans Rusesc
Dance Planet
Oana Ionita
mini solo
070
Dans Chinezesc
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
071
Polka Snell
Dance Planet
Oana Ionita
mini solo
072
Dans "country"
Balet Academic Svetlana
Svetlana Zotina
mini duo/trio/quartet
073
Little Spanish Dance
Dance Planet
Oana Ionita
mini duo/trio/quartet
074
Marșul Tamburinelor
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
mini grup
075
Csardas
Dance Planet
Oana Ionita
mini solo
076
Africa
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children solo
077
Rosa Espanol
Cna Regina Maria Constanta
Mariana Baran
children duo/trio/quartet
078
Irlandez
Clubul Copiilor Sector 2 /trupa Ritmik
Borcea Alexandra
children grup
079
Tarantella
Studioul Coregrafic Reverence
Violeta Captari
children grup
080
Tigancusele
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Neira Lazar
children formaţie
081
Waka -waka
Clubul Copiilor 2-ritm Junior
Borcea Alexandra
children formaţie
082
Tango By Trupa Prinți și Prințese
Scoala De Dans Lotus Dance
Vichy Coman
children formaţie
083
Chinezesc
Scoala De Dans Vogue
Ciobanu Irina
children formaţie
084
Oriental Princess
Dumitru Ana Cristina
Morogan Victorita
junior solo
085
Gypsy Girl
Cna Regina Maria Constanta
Roxana Xenis-oprea
junior solo
086
Dolce Vita
Clubul Sportiv Davidans
Elena Oprea, Valentina Oprea
junior formaţie
087
Spanish Dance
Cna Regina Maria Constanta
Delia Boeru
junior duo/trio/quartet


section_latin_dance
Dans latino
14:20 Deschiderea secțiunii
088
Mini Show
Clubul Sportiv De Dans " Feather Step" Bucuresti
Oana Sofron
mini grup
089
Tu Amor
Dance Planet
Cristina Ion
mini solo
090
El Bailador
Idance
Catalin Munteanu
children solo
091
Fireball
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children solo
092
Dancing Away
Dance Planet
Pisica Elena
children solo
093
Ana Pa Mi Tambor
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
children solo
094
Margarita
Dance Planet
Cristina Ion
children solo
095
Mix It Up
Dance Planet
Pisica Elena
children solo
096
Saca Tu Mujer
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
children solo
097
Cubana
Dance Planet
Cristina Ion
children solo
098
Palomita
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
junior solo
099
Samba De Janeiro
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children grup
100
Klassy Kats
Dance Planet
Pisica Elena
children duo/trio/quartet
101
Azafata
Idance
Catalin Munteanu
children duo/trio/quartet
102
Bemba Colora
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
children grup
103
My Way
Dance Planet
Pisica Elena
junior solo
104
Lupita
Idance
Catalin Munteanu
junior solo
105
Salsa Swings
Dance Planet
Pisica Elena
junior solo
106
Tu Amor
Dance Planet
Cristina Ion
junior solo
107
Dance N' Beats
Dance Planet
Pisica Elena
junior solo
108
Cha Cha Cha
Mike Dance Team
Ungureanu Adrian Mihai
junior duo/trio/quartet
109
Feeling Good
Dance Planet
Pisica Elena
junior duo/trio/quartet
110
Latino Colors
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
junior grup
111
Top Cats
Dance Planet
Pisica Elena
junior grup
112
Paparin
Dance Planet
Cristina Ion
junior grup
113
Wild Cats
Dance Planet
Pisica Elena
junior grup
114
Cancao Do Mar
Loredana Magherescu
Roxana Popescu
senior solo
115
La Rumba Buena
Idance
Catalin Munteanu
senior duo/trio/quartet
116
Palla Rumba
Dance Planet
Cristina Ion
senior duo/trio/quartet


section_stylized_folklore
Folclor stilizat
15:50 Deschiderea secțiunii
117
Perinita
Dance Planet
Oana Ionita
mini solo
118
Mocaneata
Independent
Popescu Daniela Carmen
mini solo
119
Joaca Hora
Trupa Sobis
Camelia Dinu
mini duo/trio/quartet
120
Hora Fericirii
Trupa Sobis
Camelia Dinu
mini grup
121
Playful Spirits
Sports Club Samodiva
Cristina Liliana Vladoi
children grup
122
Lele
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children grup
123
Drag Mi-e Jocul Romanesc
Clubul Copiilor Sector 6 - Magic Group
Elena Tudorita Boro
children formaţie
124
Etno Dance
Instinct Dance
Lazar Alice Constantina
children formaţie
125
Dicta Mami Chi Bori
Alice Safta
Alice Safta
junior duo/trio/quartet
126
Emilia
Trupa Sobis
Camelia Dinu
junior grup
127
Lflow
Pinky Dance Studio
Dumitrascu Sorina Mihaela
junior grup
128
Step By Step
Centrul Cultural Valenii De Munte
Lisita Eliza Alexandra
junior grup
129
Fairy Meadow
Sports Clou Samodiva
Daniela Trifonova
junior grup
130
Rapsodia Romana
Liceul De Coregrafie "floria Capsali"
Daniela Tebeica
junior grup
131
Romania, Te Iubesc!
Clubul Sportiv Davidans
Elena Oprea, Valentina Oprea
junior formaţie


special_guest
Moment special
16:40


premieres
Premiere
16:45 Dans de caracter, latino & folclor stilizat


breaktime
Pauză
17:10


section_mtv_commercial
MTV Comercial
17:20 Deschiderea secțiunii
132
Watch Me
Trupa Sobis
Camelia Dinu
mini solo
133
Dady
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
134
Funk
Elite Dance Bucuresti
Simona Mihaela Matarau
mini duo/trio/quartet
135
Majo Dance
Lotus Dance Studio
Simona Matei Si Antal Annamaria
mini grup
136
Mini Stars
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
mini grup
137
Amicii Kids
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
mini formaţie
138
Albu Larisa
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children solo
139
Wiggle, Wiggle
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children solo
140
Vacaru Aniela
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children solo
141
Little Stars
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children duo/trio/quartet
142
Fierce Trio
Prosport Arena
Daniela Elena Ghizaru
children duo/trio/quartet
143
Crazy Kids
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children grup
144
Marionette
Prosport Arena
Daniela Elena Ghizaru
children formaţie
145
O La La
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children grup
146
X-pressive Girls
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children duo/trio/quartet
147
This Is Me
Trupa Sobis
Camelia Dinu
junior solo
148
Just Dance
Casiana Dancer
Casiana Dancer
junior solo
149
Teodora Rosca
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
junior solo
150
Trio
Perfect Show
Ispir Laurentiu
junior duo/trio/quartet
151
Shake It Up
Prosport Arena
Daniela Elena Ghizaru
junior grup
152
Nightmare
Perfect Show
Ispir Laurentiu
junior grup
153
La La Street
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
junior grup
154
Game On
Perfect Show
Ispir Laurentiu
junior formaţie
155
Better Have My Money
Trupa Sobis
Camelia Dinu
senior solo
156
Magic Show
Perfect Show
Ispir Laurentiu
senior grup


section_open
Open
18:30 Deschiderea secțiunii
157
The Jungle
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
158
Waka Waka
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
159
The Change
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
160
Little Surviver
Ballet Studio Adriana
Luminita Toader
mini solo
161
Celestia Secret
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
162
Tribal Dance
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Neira Lazar
mini solo
163
Over The Rainbow
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
164
Ego
Trupa Sobis
Camelia Dinu
mini solo
165
Sweet Lego
Odette School
Popescu Daniela Carmen
mini solo
166
Mariacii
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
167
Strange Girl
Ballet School Soleil
Camelia & Stefan
mini solo
168
Candyman
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
169
Barbie Girl
Lotus Dance Studio
Antal Annamaria
mini solo
170
Andalusia
Dance Planet
Adina Popa
mini solo
171
Mysterious Girl
Lotus Dance Studio
Antal Annamaria
mini solo
172
Butterfly
Dance Planet
Adina Popa
mini duo/trio/quartet
173
Sirenele
C.s.bluestars 2000
Ana Maria Radu Si Sorina Mladin
mini duo/trio/quartet
174
Doina
Dance Planet
Cristina Ion
mini grup
175
Be Like You
Trupa Sobis
Camelia Dinu
mini grup
176
Fashion
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Denisa Eustasius
mini grup
177
Do What You Like
Dance Planet
Cristina Ion
mini solo
178
I Am A Good Girl
Dance Planet
Adina Popa
mini grup
179
Little Ladies
Clubul Sportiv Davidans
Valentina Oprea, Elena Oprea
mini formaţie
180
The Doll S
Elite Dance Bucuresti
Simona Mihaela Matarau
mini formaţie
182
Active
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children solo
183
Anna Maria
Club Proritmic
Nemteanu Cristina
children solo
184
Smarfieta’s Birthday
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
children solo
185
Let It Go
Trupa Sobis
Camelia Dinu
children solo
186
Black Or White
Lotus Dance Studio
Antal Annamaria
children solo
187
Gladiatorul
C.s.bluestars 2000
Ana Maria Radu
children solo
188
Now You Are Free
Dance Planet
Adina Popa
children solo
189
Sweet Angels
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
children duo/trio/quartet
190
"fire And Ice"
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
children duo/trio/quartet
191
Frozen
C.s.bluestars 2000
Sorina Mladin Si Ana Maria Radu
children duo/trio/quartet
192
Trio - Open Gates
Asociatia Club Sportiv Ritmica
Denisa Eustasius
children duo/trio/quartet
193
Waltsz
C.s.bluestars 2000
Ana Maria Radu Si Sorina Mladin
children duo/trio/quartet
194
Evil Like Me
Odette School
Popescu Daniela Carmen
children duo/trio/quartet
195
Grace
C.s.bluestars 2000
Sorina Mladin Si Ana Maria Radu
children duo/trio/quartet
196
Mini Fresh Kids 2
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
children grup
197
Believe
Dance Planet
Cristina Ion
children solo
198
Mambo No 5
Odette School
Popescu Daniela Carmen
children grup
199
Urban&latin
Aristocratique Dance
Lixandru Florin
children grup
200
Indian
Scoala De Dans Vogue
Ciobanu Irina
children formaţie
201
Ruslana
Clubul Copiilor Sector 6 - Magic Group
Elena Tudorita Boro
children formaţie
202
In Our Style
Elite Dance Bucuresti
Simona Mihaela Matarau
children formaţie
203
Fantezie
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
children formaţie
204
Lumea Circului
Asociatia Arta Pentru Suflet
Zahariuc Alina
children formaţie
205
Like A Bee
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
junior solo
206
Read All About It
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
junior solo
207
Suffer
Cna Regina Maria Constanta
Roxana Xenis Oprea
junior solo
208
24h
C.s.bluestars 2000
Ana Maria Radu Si Sorina Mladin
junior solo
209
Chains
Cna Regina Maria Constanta
Roxana Xenis Oprea
junior solo
210
The Chair
C.s.bluestars 2000
Sorina Mladin Si Ana Maria Radu
junior solo
211
Mil Pasos
Dance Planet
Oana Ionita
junior solo
212
Salsa Hip Hop Battle
Aristocratique Dance
Mirela Crețu
junior duo/trio/quartet
213
Trupa Wave
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
junior duo/trio/quartet
214
Duo Crazy
C.s.bluestars
Ana Maria Radu Si Sorina Mladin
junior duo/trio/quartet
215
Esarfe Si Lumanari
Magic Star
Balan Marilena
junior grup
216
Fresh Kids 3
Asociatia Club Sportiv A&m Dance Club
Boiciuc Alina Iuliana
junior grup
217
Afro
Trupa Sobis
Camelia Dinu
junior formaţie
218
Wild Dance
Clubul Sportiv Davidans
Valentina Oprea, Elena Oprea
junior formaţie
219
Cowntry
Perfect Show
Ispir Laurentiu
junior formaţie
220
Andra Gogan
Academia De Dans Amicii
Andra Gogan
senior solo
221
Neanderthal Love
Sports Club Samodiva
Daniela Trifonova
senior duo/trio/quartet
222
Căluşarii - Kangoo Jumps
Trupa Sobis
Camelia Dinu
senior grup
223
The Rocking
Supersonic 4 Crew
Trupa Supersonic
senior grup
224
All About The Bass
Skatedance School
Alexandra Ciopei/ Mona-cristina Comerzan
senior duo/trio/quartet


premieres
Premiere
22:00 MTV Comercail & Open


Ziua 1 Ziua 2